Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

AM systémy

Akustomagnetické systémy sú určené predovšetkým do maloobchodných predajní. Vyznačujú sa veľmi dobrou detekciou ochranných prvkov a veľkým dosahom.

Pri AM systémoch sa v porovnaní s inými technológiami dajú umiestniť detekčné antény na najväčšiu vzdialenosť od seba.

AM systémy sa vyrábajú buď v tvare klasických antén alebo ako skryté systémy.

Antény sa umiestňujú v rade vedľa seba a dajú sa nimi ochrániť aj veľmi široké vstupy do predajní v nákupných centrách. Antény môžu v sebe obsahovať aj zabudované počítadlo ľudí, detektor kovov a magnetov. Údaje je možné prenášať na vzdialené dátové úložisko a pomocou špeciálneho programu zobrazovať, vyhodnocovať a spracovávať.
Väčšina modelov má možnosť vzdialeného prístupu pre nastavenie a servis, čím sa znižujú náklady a skracuje čas servisného zásahu. Dodávajú sa v troch základných farbách - striebornej, čiernej alebo bielej, prípadne sú vyrobené z priehľadného materiálu.

Iným riešením sú skryté systémy. Prvým je systém FLOOR, ktorý pozostáva zo snímačov v tvare osvetlenia alebo pútača visiaceho zo stropu a druým snímačom je rohožka na podlahe. Druhým systémom je DOOR LOOP, ktorý pozostáva zo štyroch snímačov diskrétne umiestnených okolo vstupu a riadiacich jednotiek.

Ako ochranné prvky sa používajú pevné etikety , štítky alebo nálepky.

S AM systémom je možné ochrániť priechod šírky od 90 do 330 cm s jednou až dvomi anténami. Pri širších priechodoch sa pridávajú ďalšie antény.

Ceny systémov závisia od mnohých okolností na mieste montáže (napríklad druh chráneného tovaru, počet a šírka východov, použitie etikiet alebo nálepiek a podobne). V prípade AM systémov je cena riešenia od 950,- Eur bez DPH + cena montáže.

S návrhom a výberom vhodného systému vám ochotne pomôžu naši pracovníci. Kontaktujte nás.

 

 

×
Porovnať položky 0 Zrušiť