Máte otázku? 02 44451797, 052 7722729 info@slovakalarms.sk

RF systémy

Rádiofrekvenčné systémy sú určené predovšetkým do maloobchodných predajní. Vyznačujú sa veľmi dobrou detekciou ochranných prvkov a dobrým dosahom.

V porovnaní s ostatnými technológiami sú RF systémy cenovo najdostupnejšie.

RF systémy sa inštalujú buď ako dvojanténne alebo jednoanténne. Dvojanténny systém musí obsahovať minimálne jeden pár antén a to jeden prijímač a jeden vysielač a systém deteguje ochranné prvky v priestore medzi anténami. V prípade jednoanténneho systému sa inštaluje minimálne jedna anténa, ktorá deteguje po oboch stranách antény. Pri obidvoch riešeniach je možné inštalovať viacero antén vedľa seba a pokryť aj veľmi široký priestor.
Antény môžu v sebe obsahovať aj zabudované počítadlo ľudí, detektor kovov a magnetov. Údaje je možné prenášať na vzdialené dátové úložisko a pomocou špeciálneho programu zobrazovať, vyhodnocovať a spracovávať.
Modely s elektronikou NGDUAL majú možnosť vzdialeného prístupu pre nastavenie a servis, čím sa znižujú náklady a skracuje čas servisného zásahu.

Ako ochranné prvky sa používajú pevné etikety alebo nálepky.

Antény sa dodávajú v troch základných farbách - striebornej, čiernej alebo bielej, prípadne sú vyrobené z priehľadného materiálu.

S RF systémom je možné ochrániť priechod šírky od 65 do 205 cm s jednou až dvomi anténami. Pri širších priechodoch sa pridávajú ďalšie antény.

Ceny systémov závisia od mnohých okolností na mieste montáže (napríklad druh chráneného tovaru, počet a šírka východov, použitie etikiet alebo nálepiek a podobne). V prípade RF systémov je cena riešenia od 700,- Eur bez DPH + cena montáže.

S návrhom a výberom vhodného systému vám ochotne pomôžu naši pracovníci. Kontaktujte nás.

 

 

×
Porovnať položky 0 Zrušiť